Búfalo (Buey) del horóscopo chino

🐮 Horóscopo chino del Búfalo (Buey)
Por KarmaWeather - 24 junio 2015
© KarmaWeather por Konbi - Todos los derechos reservados

Calendario de nacimiento y horóscopo chino de la personalidad para los nativos del Año del Búfalo, segundo signo de la astrología china, en amor, suerte, trabajo, salud, dinero y familia

El Búfalo en breve

La fuerza silenciosa irradia del signo chino del Búfalo. Una persona nacida durante el Año del Búfalo, el segundo animal del horóscopo chino, es muy segura de sí misma y conoce sus objetivos de vida.

Potente y equilibrado, el Búfalo siempre se las arregla para encontrar la energía necesaria para volver a ponerse de pie, incluso en tiempos difíciles.

Capaz de transportar cargas pesadas, de caerse simplemente para elevarse mejor, la tenacidad y la perseverancia del Búfalo le permiten escalar montañas y proteger a quienes le gustan de las condiciones climáticas más feroces.

📅 Horóscopo chino 2020 del Búfalo

Años de nacimiento del Búfalo

🐮 Años del calendario del Búfalo - Años y elementos de nacimiento del signo chino del Búfalo según el calendario lunisolar chino:

Nacimiento Fecha exacta Año chino
1925 25/01/1925 - 12/02/1926 Búfalo de Madera
1937 11/02/1937 - 30/01/1938 Búfalo de Fuego
1949 29/01/1949 - 16/02/1950 Búfalo de Tierra
1961 15/02/1961 - 04/02/1962 Búfalo de Metal
1973 03/02/1973 - 22/01/1974 Búfalo de Agua
1985 20/02/1985 - 08/02/1986 Búfalo de Madera
1997 07/02/1997 - 27/01/1998 Búfalo de Fuego
2009 26/01/2009 - 13/02/2010 Búfalo de Tierra
2021 12/02/2021 - 31/01/2022 Búfalo de Metal

Horoskop osobowości Wółu

Jeśli chodzi o jego sentymentalne życie, Wół ma nieskończoną miłość do swojej rodziny. Życie nie miałoby dla niego żadnego znaczenia bez obecności jego rodziny i przyjaciół. Jest wierny miłości i bardzo troszczy się o edukację swoich dzieci. Bardzo terytorialny, Wół jest również zazdrosny i zaborczy. Lepiej nie wchodzić do jego domeny bez uprzedniego błogosławieństwa.

Na poziomie morfologicznym nierzadko ludzie urodzeni w ciągu roku wołu mają szerokie ramiona, podobnie jak ogólnie mają dobrą wytrzymałość kości.

Bardzo zdyscyplinowany w codziennym życiu, lojalny i raczej uczciwy, jego opinie są ogólnie konserwatywne i szanują ustalony porządek. W rezultacie Wół czasami cierpi na brak fantazji, co nie przeszkadza mu w doskonaleniu się w branżach twórczych, których wysoki poziom wymagań zależy od jego umiejętności.

Zdyscyplinowany i zorganizowany Wół, gdy może stworzyć i rozwinąć własny biznes, niż zgłaszać się do przełożonego. Dlatego, gdy pozwalają na to warunki, Wół wybrać samotną pracę, aby zachować spokój ducha i produktywność, zwłaszcza że prędkość nie jest jego najlepszym atutem, musi zarządzać postępem w rytmie, który najbardziej mu odpowiada.

W świecie biznesu Wół jest godnym zaufania profesjonalistą, z którym można spokojnie pracować, pomimo jego wysoce rozwiniętego ego i braku elastyczności. W przypadku zbyt dużej kontrowersji lub jeśli czuje się zdradzony, zawsze strzeż się Wołu; nawet ranny, zawsze będzie miał siłę i zwinność potrzebne, by złapać wroga w wirze jego gwałtownej i niszczycielskiej złości.

Przeczytaj także połączony horoskop Wołu z Baranem, Bykiem, Bliźniętami, Rakiem, Lwem, Panną, Wagą, Skorpionem, Strzelcem, Koziorożcem, Wodnikiem i Rybami.

Najlepsze oferty pracy i kariery Wółu (zodiak chiński)

Archeolog, polityk, ekonomista, nauczyciel, kucharz

Powodzenia Wółu

Szczęśliwe kolory dla Wółu

Green, black

Szczęśliwe liczby dla Wółu

2, 6, 10

Znani ludzie i wybitne osobistości znaku Wółu

Gwiazdy urodzone podczas Roku Wółu

Charlie Chaplin, George Clooney, Barack Obama, David Hockney, Peter Paul Rubens, Vincent Van Gogh, Cédric Villani, Sergey Brin, Bernard Arnault, Diana księżniczka Walii, Walt Disney, Król Henri IV Francji, Napoleon I, Larry Page, Albert Camus, Marc Lévy, Mylène Farmer, Wengie, Eugene Lee Yang, Bruno Mars, Michael Phelps, Dominic Sandoval, Wayne Rooney, Toby Turner, Chris Paul, Keira Knightley, Arden Cho, Jungkook (członek BTS)

Mecz miłości Wółu

Trójkąt kompatybilności chińskiego zodiaku Wółu

Wół, Wąż i Kogut są częścią drugiego trójkąta zgodności chińskiej astrologii. Rzeczywiście, Wół, drugie zwierzę-znak zodiaku w chińskim kalendarzu, naturalnie dogaduje się z Wężem i Kogutem.

Wszystkie 12 znaków zodiaku chińskiego horoskopu ma również tajemniczego przyjaciela: Szczur jest tajnym przyjacielem Wołu. Chiński znak zodiaku wołu jest niezgodny z kozą.

💖 Horoskop zgodności Wółu

Wskazówka astrologiczna: aby lepiej zrozumieć swój codzienny horoskop, niezależnie od konkretnej interpretacji obecnego chińskiego Nowego Roku, Wół powinien monitorować dni i miesiące rządzone energicznym wpływem Kozy.

Kamienie narodzin Wółu

Szczęśliwe kamienie chińskiego zodiaku Wółu: Czarny szlachetny opal, czarny turmalin, bronzyt, karneol, kocie oko, chryzoberyl, cytryn, jaspis dalmatyński, eudialyte, oko jastrzębia, złoty kwarc rutylowany, złoty topaz, kamień księżycowy, tęczowy fluoryt, septaria, srebrny kwarc rutylowany, gwiaździsty obsydian, żelazo tygrysie, biały szlachetny opal, żółty cytryn, srebro

🌳 Wół Drewna

Charakterystyka: Jesteś Wężem Drewna, jeśli urodziłeś się w 1925 lub 1985 roku. W 2020 roku masz 95 lub 35 lata. Twój numer totemu to 2.

Osobowość: Przywiązany do tradycyjnych wartości, podobnie jak jego kongenerów, Wół Drewno jest nieco bardziej towarzyski od nich. W ciągłej analizie mocnych i słabych stron swojego bezpośredniego otoczenia jest on potężnym biznesmenem. Wielki pracownik, Wół Drewno nie zawaha się poświęcić swojej przyjemności, jeśli to konieczne, a sukces społeczny jest dla niego absolutnym celem życiowym. Sprytna i niezależna, jego niezwykła uczciwość nie przeszkadza mu w zbieraniu opinii większości, a nie w obronie własnych pomysłów, zwłaszcza gdy czuje, że ryzykuje, że nie skorzysta z danej sytuacji. Wół Drewno nie jest też dobrym miejscem do płaczu z powodu złego losu, który może spotkać innych, tak że czasami można go uznać za niewrażliwego, a nawet sztywnego. Wreszcie Wół Drewno ma znacznie lepszego ducha zespołowego niż jego kongregatorzy, z jedynym warunkiem oczywiście bycia kapitanem statku.

Wół Drewna: kamień równoważący i olejek eteryczny
Wół Drewna: kamień równoważący i olejek eteryczny

🔥 Wół Ognia

Charakterystyka: Jesteś Wężem Ognia, jeśli urodziłeś się w 1937 r. lub 1997 r. W 2020 roku masz 83 lub 23 lata. Twój szczęśliwy numer to 14.

Osobowość: Sława i uznanie, jakie Wół Ognia może uzyskać dzięki ujawnieniu w sieciach społecznościowych, są bardzo ważne dla jego dobrego samopoczucia. Dynamiczny i produktywny, Wół Ognia musi jednak zapewnić, że jego duma nie doprowadzi go do podejmowania złych decyzji w stosunku do ludzi, którzy go kochają i wspierają. Im szybciej udaje mu się szanować i akceptować różnice innych, tym bardziej rozgłos i legitymacja odpowiadają jego ambicjom.

Wół Ognia: kamień równoważący i olejek eteryczny
Wół Ognia: kamień równoważący i olejek eteryczny

🗿 Wół Ziemi

Charakterystyka: Jesteś Wężem Ziemi, jeśli urodziłeś się w 1949 r. lub w 2009 r. W 2020 roku masz 71 lub 11 lat. Twój szczęśliwy numer to 26.

Osobowość: Wół Ziemi nie lubi wyrażać swoich uczuć. Cierpliwość, stabilność i wytrwałość zapewniają Wołu Ziemskiego prawdziwą efektywność w działaniu, pomimo tendencji do wytrwania nawet wtedy, gdy czas się poddawać i iść do przodu, a także dość wolnego tempa pracy.

Wół Ziemi: kamień równoważący i olejek eteryczny
Wół Ziemi: kamień równoważący i olejek eteryczny

🛠 Wół Metalu

Charakterystyka: Jesteś Wężem Metalu, jeśli urodziłeś się w 1961 r. W 2020 roku masz 59 lat. Twój szczęśliwy numer to 38.

Osobowość: Niestrudzony pracownik, Wół Metalu rzadko rozwija się w zaWodach, w których hierarchia jest zbyt silna lub na jego niekorzyść. Zwykle skąpy w swoich słowach, kiedy mówi, zwykle jest bardzo wyraźny. Jeśli chodzi o przekonanie kogoś o zasadniczym problemie, Wół Metalu jest gotowa bez ogródek wdrożyć intensywną i bezpośrednią energię.

Wół Metalu: kamień równoważący i olejek eteryczny
Wół Metalu: kamień równoważący i olejek eteryczny

💧 Wół Wody

Charakterystyka: Jesteś Wężem Wody, jeśli urodziłeś się w 1973 roku. W 2020 roku masz 47 lat. Twój szczęśliwy numer to 50.

Osobowość: Wół Wody może być ambitny, oportunistyczny i wyrachowany, niemniej jednak jest obdarzony głębokim poczuciem moralnym. Jego szacunek dla ustanowionego porządku, a także jego cierpliwość i prawość znacznie wspierają jego reputację jako miłego i skutecznego partnera / współpracownika. Wół Wody jest również mniej uparty ze swoich towarzyszy.

Wół Wody: kamień równoważący i olejek eteryczny
Wół Wody: kamień równoważący i olejek eteryczny
© KarmaWeather por Konbi - Todos los derechos reservados
Protección de derechos de autor: Reproducción prohibida sin previo acuerdo. Cualquier infracción estará sujeta a una solicitud de DMCA a Google.Aviso de exención de responsabilidad: Tenga en cuenta que el uso de plantas medicinales, en cualquier forma, siempre debe considerarse después de consultar con un médico, especialmente para mujeres embarazadas o en período de lactancia, así como para niños pequeños. Del mismo modo, los cristales y las piedras solo pueden considerarse como un soporte para el tratamiento médico y nunca como una sustitución. Son comúnmente llamados cristales curativos por su acción en los chakras, sabiendo que estos no tienen aplicación en la medicina moderna.